Sprawdzona wypożyczalnia szalunków

Dawniej, szalunek do prac ziemnych i nadziemnych, wykonywano z desek i belek drewnianych. Dziś wszystko idzie z duchem czasu i w budownictwie oraz pracach ziemnych również nastąpił przełom, polegający na stosowaniu fabrycznych, wyjątkowo trwałych szalunków aluminiowych, bądź stalowych. Dlatego każdy podczas prac ziemnych i głębokich wykopów, może zabezpieczyć wykop szalunkiem.

Szalunki z dowozem na budowę

wypożyczalnia szalunkówDobra wiadomość dla wszystkich, zajmujących się budową i wykopami, jest taka, że nie muszą szukać nowych szalunków i inwestować sporych środków w obudowy zabezpieczające wykopy. Wypożyczalnia szalunków zajmuje się profesjonalnym dostarczaniem wysokiej klasy szalunków aluminiowych i stalowych oraz boksów do zabezpieczania dziur różnej głębokości. Podstawowe, aluminiowe szalunki ze śrubami rozporowymi można ze sobą łączyć oraz nadbudowywać. Nadają się do różnego rodzaju wykopów: pod budynki, kanalizację, przyłącza. Przechowywanie szalunków metalowych wymaga odpowiednio dużego placu lub hangaru. Nie każde przedsiębiorstwo chce przechowywać we własnym zakresie drogie konstrukcje szalunkowe, skoro istnieje możliwość, jaką daje wypożyczalnia szalunków. Tu otrzymamy konsultację i poradę w zakresie systemu, jakiego powinniśmy użyć. Mamy pewność, że szalunki, które zamówimy spełniają wszelkie normy jakości i posiadają certyfikaty. Równie ważna jest sprawność elementów do montażu – np. śrub rozporowych.

Każdy szalunek, który przeznaczony jest na wynajem, musi być sprawny i to właśnie niewątpliwa zaleta pożyczania szalunków. Nie tracimy zbędnych pieniędzy i nie zamrażamy ich w inwestycji, która nie wiadomo, kiedy się zwróci. Ponadto materiał, z jakiego produkowane są szalunki, zapewnia im długowieczność i wieloletnią, bezawaryjną eksploatację.