Rewelacyjny motorek dla czterolatka

Odkąd mój mąż kupił nowy motor, nasz syn stał się ich prawdziwym fanem i ciągle prosi, aby go przewieźć na motorze taty. Nie byłoby z tym problemu gdyby nie fakt, że synek ma 4 latka dlatego postanowiliśmy z mężem rozwiązać ten problem inaczej kupując naszemu maluchowi specjalny motorek dla dzieci.

Nowoczesne motory na akumulator

motor na akumulator dla 4 latkaParę miesięcy temu mój ukochany kupił sobie wymarzonego ścigacza. Motor tak się spodobał naszemu synkowi, że mały ciągle prosił tatę, aby ten go wziął na przejażdżkę, co oczywiście nie mogło się wydarzyć ponieważ nasz synek niedawno ukończył dopiero cztery lata. Mały strasznie płakał nie rozumiejąc tego, że jest zbyt młody, aby wsiąść na motor z tatą dlatego mąż wpadł na pomysł, aby rozwiązać ten problem kupując synowi motor na akumulator dla 4 latka. Już wcześniej planowaliśmy zakup takiego samochodziku, ale jednak zdecydowaliśmy się właśnie na wersję z motorem. Co ciekawe zabawki te okazały się znacznie tańsze od modeli samochodowych co tym bardziej nas ucieszyło. W bardzo atrakcyjnej cienie znaleźliśmy świetny motorek dla naszego syna, który wyglądał jak miniaturowa wersja ścigacza. Oczywiście pojazd posiadał trzy koła dla stabilności, ale to, co mnie bardzo ucieszyło to fakt, że na oponach zamontowane miał specjalne gumy nie niszczące powierzchni w domu, więc mały mógł jeździć motorkiem nie tylko pod dworze, ale również bawić się w domu. Model, który wybraliśmy posiadał dodatkowo szereg różnych gadżetów, jak podświetlane zegary, mp3 i wejście na pendrive lub kartkę micro sd.

Kiedy syn zobaczył swój motorek prawie popłakał się z radości. Nigdy wcześniej nie miał styczności z taką zabawką dlatego początkowo nie mógł uwierzyć własnym oczom. Obecnie jest to ulubiona zabawka naszego synka, a więc całkiem niedawno postanowiliśmy dokupić dodatkowe akumulatory, aby nasz syn mógł jeszcze dłużej czerpać radość z zabawy nowym motorkiem.